Інформація по FATCA

 

ДО УВАГИ ДЕПОНЕНТІВ/КЛІЄНТІВ, ЯКІ МАЮТЬ СТАТУС ПОДАТКОВОГО РЕЗИДЕНСТВА США

З метою забезпечення виконання функцій фінансового агента покладених на ТОВ «УКРЕНЕРГОРЕЄСТР» у зв'язку з реалізацією міжнародних зобов’язань України відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки для поліпшення виконання податкових правил й застосування положень закону США «Про податкові вимоги до іноземних рахунків» (FATCA), у разі належності Вас до податкових резидентів США, просимо Вас у строк до 05 серпня 2021 року заповнити Анкету:

АНКЕТА юридичної особи (ЮО) для визначення податкового резиденства кінцевого бенефіціарного власника (для резидентів України) (DOCX)

АНКЕТА юридичної особи для визначення її податкового резидентства та податкового резидентства кінцевого бенефіціарного власника (для нерезидентів України) (DOCX)

АНКЕТА фізичної особи для визначення податкового резидентства (для резидентів України) (DOCX)

АНКЕТА фізичної особи для визначення податкового резидентства (для нерезидентів України) (DOCX)

окремо за кожен рік з 2014 по 2020 (включно), але не раніше дати встановлення Вами ділових відносин з ТОВ «УКРЕНЕРГОРЕЄСТР», і заповнити форму W-9 або W-8BEN, W-8BEN-E (форми розміщені на сайті Податкової служби США: https://www.irs.gov/).

Заповнені і підписані форму та анкету просимо ВАС передати у будь-який зручний для Вас спосіб ТОВ «УКРЕНЕРГОРЕЄСТР» до 05 серпня 2021 року.

Наша адреса: Україна, індекс 01010, м. Київ, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, буд. 4/6, 10-й поверх.

Просимо в майбутньому, кожного року, своєчасно, до першого серпня, надавати інформацію та відомості шляхом заповнення вищезазначених анкет.

Звертаємо Вашу увагу, що в разі ненадання відомостей для ідентифікації за вимогами FATCA, ТОВ «УКРЕНЕРГОРЕЄСТР» залишає за собою право розглянути можливість обмеження депонентів в обслуговуванні.

Поняття податкового резидента США

Відповідно до FATCA, фізичні особи, фізичні особи-підприємці та самозайняті особи, що ведуть незалежну професійну діяльність, визнаються податковими резидентами США, якщо виконується одна з наступних умов:

  • фізична особа є громадянином США;
  • фізична особа має дозвіл на постійне перебування в США (Green Card);
  • фізична особа відповідає критеріям «довгострокового перебування» (перебування на території США не менше 31 дня протягом поточного календарного року та не менше 183 днів протягом 3 останніх років, включаючи поточний рік і два попередні роки. При цьому, для поточного року враховуються всі дні, проведені клієнтом у США, для попереднього року – 1/3 днів, а для позаминулого року – 1/6 днів).

Відповідно до FATCA, юридичні особи визнаються податковими резидентами США, якщо виконується одна з таких умов:

  • юридична особа зареєстрована/заснована на території США;
  • юридична особа зареєстрована/заснована не на території США і до складу її власників / учасників, яким прямо або опосередковано належить більше 10% частки в юридичній особі, входять фізичні особи, які є податковими резидентами США;
  • інше, відповідно до вимог FATCA.